Vieglo auto tīrīšana

AS Talsu autotransports Auto kosmētikas centrs piedāvā plašu vieglo auto interjera un eksterjera tīrīšanas pakalpojumu klāstu. Jūsu ērtībām piedāvājam ērtas uzgaidāmās telpas, kurās iespējams vērot kā tiek apstrādāts jūsu auto un izcienāsim ar gardu kafiju.

Piedāvājam:

Piedāvājam līgumu slēgšanu un īpašus nosacījumus korporatīvajiem klientiem.
Lai izvairītos no rindām, ielūkojieties mūsu tiešraides web kamerās!
ATU X Krown 46

Auto kosmētikas centra vadītājs: Uldis Spruģevics
Tel. nr.: 29484576

Adrese: Talsi, Stendes iela 8
Darba laiks: P.-Pk. 9.00-18.00
S. 9.00-15.00
Svētdienās un ārpus darba laika pēc iepriekšēja pieraksta

Virsbūves mazgāšana

Skalošana – no € 3.50
Mašīna tiek noskalota, izmantojot augstspiediena aparātu.

Mazgāšana – no € 5.50
Mašīna tiek nomazgāta, izmantojot speciālu ķīmisko šampūnu un augstspiediena aparātu.

Mazgāšana + žāvēšana – no € 8.00
Mašīna tiek nomazgāta, izmantojot speciālu ķīmisko šampūnu, pēc tam nožāvēta, nosalucīti mašīnas logi un starpas.

Dzinēja mazgāšana – no € 10.00
Dzinēja un motora nodalījuma mazgāšana uz pacēlāja. Dzinēju ir nepieciešams mazgāt, lai tas darbotos bez kļūdām, saglabātu pareizu siltumdiagnostiku un automašīnas salonā neiekļūtu indīgi tvaiki un gāzes.

Logu vasks – no € 3.00
Tiek uzklātrs logu vasks, padarot stiklu tīrāku un caurredzamību labāku.

Disku mazgāšana – no € 5.50
Smiltis, sāls un putekļi, kas atrodas uz ceļiem var neatgriezeniski bojāt automašīnas diskus. Lai iegūtu tīrus un spīdīgus automašīnas diskus, tos ir nepiecieciešams regulāri mazgāt, tādā veidā pasargājot no rūsēšanas un bojāšanās.

Bituma noņemšana – no € 12.00
Piķa noņemšanas procedūra – šo procedūru nepieciešams veikt, lai noņemtu piķa nosēdumus no automašīnas virsbūves, kuri radušies tās lietošanas laikā.

Kukaiņu atstāto traipu noņemšana (BUGS AWAY) – no € 10.00

Salona tīrīšana

Salona ozonēšana – no € 10.00

Salona ozonēšana ir nepatīkamo smaku likvidēšanas process.

Smakas automašīnas salonā var rasties dažādu iemeslu dēļ – sen netīrīta paklājiņa, nejauši nokrituša ēdiena, smēķēšamas, mitruma vai dzīvnieku dēļ.

Piedāvājam smaku neitralizēšanas pakalpojumu, kura laikā tiks iznīcinātas baktērijas, kas ir atbildīgas par nepatīkamajām smakām.  Novērsīsim dzīvnieku, ēdienu, pelējuma, tabakas un citas nepatīkamas smakas, kā arī dezinficēsim auto sistēmu, likvidējot bakrētijas, microbus, vīrusus un pelējuma sēnītes.

Šis pakalpojums ir īpaši aktuāls, ja:

 • Pērkat lietotu automašīnu;
 • Pārdodat lietotu automašīnu;
 • Izmantojat ilgi nelietotu auto;
 • Sajūtat nepatīkamas smakas salonā.

Smaku likvidēšanas procedūra likvidē, nevis noslēpj smakas!

Lai izvairītos no nepatīkamām smakām pēc smaku neitralizēšanas procedūras, iesakām regulāri veikt automašīnas salona tīrīšanu.

Salona tīrīšana – no € 10.00

Tiek iztīrīts salons – tīrīšana ar putekļsēcēju, iztīrīti paklājiņi un notīrīts panelis.

Putekļu sūkšana – no € 6.00

Lukturu pulēšana – no €30.00 (pāris)

Lukturus ir nepieciešams tīrīt, lai nodrošinātu skaidru redzamību uz ceļa, tādējādi uzlabojot braukšanas drošību. Lukturus īpaši nepieciešams pulēt, ja tie palikuši dzeltenīgi un redzamība ir apgrūtināta. Auto lukturu pulēšana tiek veikta, noņemot auto luktura virsējo plastmasas kārtu, kas nolietojusies no ceļa un laika apstākļu ietekmes un pēc tam tiek uzklāts jauns lakas slānis. Lakas slānis nodrošina lukturu ilgāku kalpošanas laiku

Paneļa tīrīšana – no € 5.00

Stiklu tīrīšana (no abām pusēm) – no € 4.50

Automašīnas stiklu tīrīšana ir ļoti svarīga, jo tīri stikli nozīmē ne tikai komfortablāku, bet arī drošāku braukšanu. Laika gaitā stikli, īpaši priekšējais vējstikls aplīp ar sīkiem putekļiem, smiltīm un citiem netīrumiem, padarot to tīrīšanu vienkārši ar slotiņām un logu šķidrumu grūtāku. Īpaši tas ir izjūtams diennakts tumšajā laikā, lietus un sliktu laikasptākļu gadījumā, vai gluži otrādi, ja ļoti spoži spīd saule.

Ādas kondicionieris – no € 10.00

Neļauj plaisāt ādas salonam, kā arī padara to mīkstāku un aizsargā no UV starojuma. Tāpat ādas kondicionieris noņem netīrumus un aizsargā pret izbalēšanu un izžūšanu.

Sēdekļi tiek nomazgāti un apstrādāti ar speciāliem aizsarglīdzekļiem.

Salona ķīmiskā tīrīšana – no € 70.00

Izmantojot ķīmisko tīrīšanu, ir iespējams iztīrīt īpaši netīrus automašīnu salonus un piekļūt tām vietām, kuras ikdienā nav iespējas aizsniegt un iztīrīt. Sākotnēji tiek noteikta netīruma pakāpe un izvēlēti nepieciešamie līdzekļi, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.

Pakalpojumā ietilpst sēdekļu (ādas un auduma) un drošības siksnu tīrīšana, griestu tīrīšana, grīdas un paklāju tīrīšana, duvju aiļu un instrumenta paneļa tīrīšana, plastmasas un stiklu tīrīšana, bagāžnieka apšuves tīrīšana, autosalona gaisa attīrīšana ar ozonatoru.

Šis pakalpojums ir īpaši ieteicams tiem automašīnu īpašniekiem, kuri regulāri pārvadā dzīvniekus, ēd un dzer automašīnā, smēķē, kā arī vēlas to pārdot.

Salona ķīmiskā tīrīšana aizņem aptuveni no 1-3 dienām.

Salona tīrīšana ar tvaiku – no € 70.00

Salona ķīmiskā tīrīšana ar tvaiku nodrošina pamatīgu automašīnas sēdekļu tīrību – tvaiks iznīcina 99,99% uz cietajām virsmām visbiežāk sastopamo baktēriju, viegli notīra smērvielas, netīrumus un novērš smakas.

Salona ķīmiskā tīrīšana ar tvaiku ir videi draudzīgs automašīnas salona uzkopšanas veids – tīrīšana ar tvaiku noņem pat grūti iztīrāmus traipus daudz ātrāk un vieglāk, neizmantojot nekādus ķīmiskos līdzekļus.

Salona ķīmiskā tīrīšana aizņem aptuveni no 1-3 dienām.

Vaskošana

Vaskošana – no € 40.00

Automašīnas vaskošana ir nepieciešamība un reizē vienkāršākais veids, kā pasargāt virsbūvi no netīrumiem, turklāt tā piešķir spīdumu un pasargā virsbūves lakas kārtu, padarot auto vieglāk kopjamu.

Vaska uzklāšana aizņem aptuveni 1-3 stundas, atkarībā no automobiļa tipa. Vaska slānis izveido aizsargkārtu, kas zināmu laiku pasargās laku un krāsu no jaunām mikro švīkām/ Pateicoties tam, ka visas mikro švīkas tiek aizpildītas ar vasku, netīrumiem ir mazāka iespēja noturēties pie auto krāsas. Lietus laikā var novērot, ka uz vaskotām automašīnām ūdens piles neizplūst, bet veido mazas bumbiņas.

Kā notiek auto vaskošana:

Lai nonāktu līdz vaskošanai, ir jāiziet garš sagatavošanās ceļš, lai auto būtu gatavs vaska uzklāšanai. Ir jāsāk ar kārtīgu auto mazgāšanu, tad ir nepieciešama saudzējoša un rūpīga žāvēšana, ko var veikt ar speciāliem mikrošķiedras dvieļiem, un nepieciešams izmantot arī gaisa kompresoru, izpūšot lieko ūdeni no visām salaidumu vietām. Auto jāattīra arī no bituma, (ja tādas ir ) kas ir asfalta daļiņas, kas pielīp pie auto virsbūves, un nepieciešams arī attīrīt no rūsas daļiņu putekļiem, kas rodas no bremžu disku un uzliku darbības. Virsbūve jāattīra arī no dažādiem virspusējiem nogulsnējumiem, veicot attīrīšanu un attaukošanu. Tikai tad, kad auto būs kvalitatīvi nomazgāts un virsbūve rūpīgi attīrīta, varēs sākt vaska uzklāšanu. Tādēļ pirms iegūstat vaska bonusus: spožu virsbūvi, aizsargkārtu, kura piedevas noņem oksidējušos krāsas slāni, padomājiet kārtīgi, vai esat gatavs un zinošs to darīt pats, vai tomēr uzticēsiet šo darbu meistaram.

Auto vaskošanas ieguvumi:

 • Auto saglabā vizuāli skaistu izskatu;
 • Auto krāsa tiek pasargāta no izbalēšanas;
 • Aizsargā auto no sāls peļķēm un oksidācijas, kas veicina rūsu;
 • Pasargā auto no mazākajiem apkārtējās vides skrāpējumiem;
 • Pasargā auto virsbūvi no ūdens nosēdumiem;
 • Kukaiņu paliekas un putnu izkārnījumi ir vieglāk notīrāmas;
 • Netīrumi nekrājas uz virsbūves;
 • Auto virsbūve ir vieglāk kopjama;
 • Tiek aizpildītas mazās švīkas.

Vaska uzklāšana – no € 2.50

Pēc mazgāšanas tiek uzklāts pūšamais vasks.

Tīrīšanas komplekti?

Ziemas komplekts – no € 45

Komplektā iekļauts: priekšējo lukturu pulēšana un priekšējo stiklu apstrāde ar Aquapel.

Tīrīšanas komplekts

Auto nomazgāšana, salona sūkšana, panela notīrīšana un šķidrā vaska uzklāšana

 • Vieglais auto no € 18.50;
 • Apvidus auto no € 21.00;
 • Mikroautobusi no € 28.50.

Aquapel

Kas ir Aquapel? – Ilglaicīga lietus atvairīšanas metode, kas ievērojami uzlabo redzamību lietus laikā!

Aquapel pārklājums ir jauns augstāko tehnoloģiju pielietojums ikdienā – tā radītā aizsargkārta neļauj mitrumam un netīrumiem veidot saķeri ar apstrādāto virsmu. Šādi aizsargāts automašīnas vējstikls nodrošina ievērojami labāku redzamību lietus laikā un palielina drošību pie automašīnas vadīšanas sliktos redzamības apstākļos, nodrošinot ūdens dabisku notecēšanu no vējstikla, neatstājot pēdas.

Aquapel pārklājums ļauj vieglāk notīrīt netīrumus un kukaiņu paliekas, neizmantojot ķīmiskos vai beržamos līdzekļus. Pielietojams automašīnu stiklu, spoguļu un lukturu kopšanai. Tāpat samazinās izlietotā logu apmazgāšanas šķidruma daudzums un paildzinās logu tīrītāju slotiņu kalpošanas laiks.

Autostiklu mazgāšana ar ziemas spirtu saturošiem šķidrumiem, kā arī dažādi mazgāšanas līdzekļi automazgātavās nesamazina Aquapel ūdens atgrūdošās īpašības.

Paredzēts profesionālai lietošanai uz vējstikliem, sānu logiem, aizmugures logiem, stikla dušas durvīm vai jebkura cita stikla virsma, Aquapel piemīt ilgstoša apstrāde, kas:

 • Atgrūž lietu, ievērojami uzlabojot caurredzamību;
 • Notīra ledu, sniegu un netīrumus;
 • Pasargā automašīnas vējstiklu no aizsvīšanas;
 • Samazina spīdumu lietū, it īpaši naktī;
 • Uzlabo reakcijas laiku;
 • Samazina stresu, braucot sliktos laika apstākļos;
 • Vējstikls ir vieglāk tīrāms ziemā.

Cena – €20.00

Vēlaties uzzināt vairāk par vieglo auto tīrīšanas pakalpojumiem? Aizpildiet pieteikumu un mūsu pārdošanas speciālists sazināsies ar Jums!