AS Talsu autotransports uzvar nominācijā “Gada investīcija”

Ievietoja Talsu Autotransports
Kategorija:

AS Talsu autotransports uzvar nominācijā “Gada investīcija”

Šogad Talsu novadā uzsākta jauna tradīcija – iedibināts konkurss “Talsu novada pašvaldības uzņēmēju Gada balva”. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Talsu novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Talsu novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Talsu novadā un stiprināt lokālpatriotismu un piederības sajūtu.

Apbalvošana norisinājās 17. janvārī un uzņēmēji konkursā “Talsu novada pašvaldības Uzņēmēju gada balva” pretendēja uz sešām nominācijām: “Gada jaunais uzņēmējs”; “Gada lauksaimnieks”; “Gada mājražotājs/amatnieks”; “Gada tirgotājs/pakalpojumu sniedzējs”; “Gada investīcija”; “Ilgtspējīgākais uzņēmums”. Tās bija gana plašas, lai konkursā varētu piedalīties daudzveidīgs uzņēmēju loks.

Sakām lielu paldies visiem, kas atzinuši un novērtējuši mūsu uzņēmuma darbu – esam patīkami pārsteigti par uzvaru nominācijā “Gada investīcija” un uzskatām to par lielisku stimulu, lai turpinātu augt un attīstīties!

Paldies arī Talsu novada pašvaldībai par šāda konkursa izveidi, jo katrs uzņēmējs ir pelnījis saņemt atzinību par savu ieguldījumu novada un tā iedzīvotāju labā.

Par konkursu uzzini vairāk: talsi.lv