Kas mēs esam?

Akciju sabiedrība “Talsu autotransports” ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi pasažieru un kravu pārvadājumos. Pārņemot saistības, darbojamies jau no 1965.gada.

Esam “Latvijas auto”, Talsu komersantu kluba, biznesa efektivitātes un Latvijas pasažieru pārvadājumu asociācijas biedrs. Cieši sadarbojamies ar Talsu novada un Rojas novada pašvaldībām. Gadu gaitā esam auguši, pilnveidojušies un kļuvuši atpazīstami ne tikai Latvijas republikā, bet arī aiz tās robežām.

Šobrīd mūsu uzņēmums sastāv no 8 nozarēm – pasažieru un kravu pārvadājumiem, automazātavas, autoskolas, remontdarbnīcām, degvielas uzpildes stacijas, autoskolas un viesu mājas.

Mēs strādājam Jūsu labā un izvēloties mūsu pakalpojumus Jūs iegūsiet uzticamu sadarbības partneri, kas ir svarīgs priekšnosacījums kvalitatīvam pakalpojumam.
Darbojamies ar mērķtiecīgu skatienu nākotnē, īstenojot savus nodomus jau šodien!

Uzņēmuma kolektīva vērtības:

Attīstība – mums ir svarīgi nepārtraukti attīstīties un pilnveidoties. Mūsu kolektīvs nestāv uz vietas, bet domā, kā augt. Nepārtraukta attīstība ir pamats veiksmīgai uzņēmuma pastāvēšanai.
Profesionālisms – mēs esam savas jomas profesionāļi un mums ir svarīgi veikt savu darbu kvalitatīvi un atbildīgi. Mēs tiecamies uz labāko un piedāvājam to pašu saviem klientiem.
Godīgums – mēs esam godīgi un atklāti gan pret sevi, gan saviem klientiem. Caur godīgumu mums ir svarīgi panākt uz sadarbību orientētu komunikāciju.

AS "Talsu autotransports" kolektīva vērtības

  • Vērtības