Sākums / Par mums

AS Talsu autotransports ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi pasažieru un kravu pārvadājumos. Pārņemot saistības, darbojamies jau no 1965. gada. Esam “Latvijas auto”, Talsu komersantu kluba un Latvijas pasažieru pārvadājumu asociācijas biedrs. Cieši sadarbojamies ar Talsu novada un Rojas novada pašvaldībām. Gadu gaitā esam auguši, pilnveidojušies un kļuvuši atpazīstami ne tikai Latvijas republikā, bet arī aiz tās robežām.

Šobrīd mūsu uzņēmums sastāv no sekojošām nozarēm – (regulārajiem/neregulārajiem) pasažieru un kravu pārvadājumiem, automazgātavas, autoservisa, degvielas uzpildes stacijas.

Mēs strādājam Jūsu labā un izvēloties mūsu pakalpojumus, Jūs iegūsiet uzticamu sadarbības partneri.

Fakti par mums

1965. gads

Tiek dibināts “Talsu ATU - 27”

1965. gadā tiek dibināts Talsu ATU-27 (skaitlis apzīmēja 27. autotransporta uzņēmumu Latvijā).

1965. gads
1997. gads

Privatizācija

1997. gada 18. jūlijā, uzņēmums tika privatizēts, pārņemot saistības no valstij piederošā Talsu ATU-27 un iegūst jaunu nosaukumu – AS Talsu autotransports.

1997. gads
2022. gads

Attīstība

Uzņēmums veiksmīgi darbojas tirgū , nepārtraukti attīstot un papildinot piedāvāto pakalpojumu klāstu, nodrošinot darba iespējas vairāk nekā 120 cilvēkiem un attīstot infrastruktūru sev apkārt.

2022. gads
Attīstība

Mums ir svarīgi nepārtraukti attīstīties un pilnveidoties. Mūsu kolektīvs nestāv uz vietas, bet domā, kā augt. Nepārtraukta attīstība ir pamats veiksmīgai uzņēmuma pastāvēšanai.

Profesionālisms

Mēs esam savas jomas profesionāļi un mums ir svarīgi veikt savu darbu kvalitatīvi un atbildīgi. Mēs tiecamies uz labāko un piedāvājam to pašu saviem klientiem.

Godīgums

Mēs esam godīgi un atklāti gan pret sevi, gan saviem klientiem. Caur godīgumu mums ir svarīgi panākt uz sadarbību orientētu komunikāciju.