Labo darbu nedēļa: AS “Talsu autotransports” dalās ar vitamīniem

Ievietoja Talsu Autotransports
Kategorija:

Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā “Labo darbu nedēļa” – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz.

Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Šogad “Labo darbu nedēļa” norisinājās no 15.oktobra – 21.oktobrim.

Arī AS “Talsu autotransports” nolēma piedalīties šajā akcijā. Šī gada oktobris mūs ir lutinājis ar ābolu pārbagātību – sārtiem, sulīgiem un ārkārtīgi garšīgiem. AS “Talsu autotransports” kolektīva vidū ir cilvēki, kuru dārzi ir kā apklāti ar “ābolu paklāju”, tieši tādēļ nolēmām rīkot kolektīvo ābolu talku – mūsuprāt ar labām lietām ir jādalās. Talkas mērķis bija ne tikai paglābt ābolus no “drošas nāves” un satuvināt kolektīvu, nodrošinot kopēju aktivitāti ārpus uzņēmuma telpām, bet arī iepriecināt citus – no salasītajiem āboliem tika izspiesta sula, kura tika dāvināta Talsu novadā esošajam Strazdes bērnu namam, Laucienes pansionātam un Upesgrīvas internātpamatskolai. Kopā tika izspiesti 370 litri ābolu sulas un iepriecināti ap 300 cilvēku, sākot ar maziem bērniem un beidzot ar sirmgalvjiem. Mēs ļoti ceram, ka šāda veida labais darbs iedvesmos arī citus rīkoties, jo lai palīdzētu bieži vien nevajag daudz – atliek tikai paskatīties uz apkārtējiem resursiem!

Sīkāku informāciju par pasākumu meklējiet http://labodarbunedela.palidzesim.lv/ par-projektu vai https://palidzesim.lv