Daži iemesli, kādēļ izvēlēties KROWN pretrūsas apstrādi:

  • Iekonservē esošo rūsu un neļauj veidoties jaunai
  • Apstrādāto rezerves daļu kalpošanas mūžs kļūst ilgāks
  • Pagarina visu gumijas detaļu kalpošanas laiku
  • Ieeļļo atsperojumus, bremžu troses, elektroniskos logus
  • Samazina durvju slēdzeņu aizsalšanas risku
  • Iedarbība ilgst 12-14 mēnešus
  • Samazina servisa izdevumus turpmāk

Vairāk informācijas par KROWN apstrādi:

KROWN ir efektīva metode rūsas apkarošanai – Kanādā izstrādātā tehnoloģija veiksmīgi cīnās ar rūsu jau vairāk kā 24 gadus. Līdzekļi pārbaudīti līdzīgos laika apstākļos kā Latvijā un ar tādām pašām ziemas ceļu kaisīšanas metodēm kā pie mums, kur vēl papildus transporta līdzekļus ietekmē apkārtējās ūdens tilpnes, radot labvēlīgus apstākļus korozijai jeb rūsai.

Pretrūsas līdzeklis T-40

KROWN apstrādes procesā tiek izmantots līdzeklis T-40, kas ir nekaitīgs apkārtējai videi, jo ir veidots uz augstvērtīgu naftas produktu un organiskas izcelsmes produktu bāzes. Tas ir caurspīdīgs un ar vieglu, patīkamu aromātu. T-40 atgrūž mitrumu un pielīp visa veida metālam, gumijai, plastmasai, ļaujot šīm apstrādātām vietām elpot, tādējādi apturot esošo rūsu un neļaujot veidoties jaunai. Tāpat T-40 atgrūž no apstrādātajām virsmām autoceļu kaisāmos pretslīdes materiālus un mitrumu. Automašīnas ritošā daļa ir nemitīgi pakļauta uz autoceļu seguma esošo materiālu nelabvēlīgai ietekmei, temperatūras maiņām – gan no dzinēja, gan no izplūdes sistēmas, kā arī laika apstākļiem.

Industriālo objektu apstrādei, AS „Talsu autotransports” izbrauc pie klienta!

Industriālajā sektorā pret koroziju tiek apstrādāti traktori, sējmašīnas, kombaini, smagā tehnika, pacēlāji, vagoni, ritošās daļas, durvju atvēršanas mehānismi, trepes un citas vietas, kur sāls, ūdens, ķīmijas un netīrumu iedarbībā pastiprināti rodas korozija.

Mūsu speciālisti katru objektu skata individuāli, konstatējot jau esošās un nosakot iespējamās korozijas vietas, kā arī tiek apstiprināta pielietojamā specifika apstrādes procesā. Atcerieties – sargājiet savas investīcijas!

KROWN apstrādi ir ieteicams veikt katru gadu, tādā veidā automašīna tiek pasargāta no rūsas un ar to saistītiem bojājumiem. Rūpējieties par savu automašīnu, saglabājot maksimāli ilgāku tās izskatu, tirgus vērtību un kalpošanas kvalitāti!

KROWN virsbūves apstrādes programmas kvalitāti un iedarbības priekšrocības ir novērtējuši un savu autoparku apstrādājuši tādi uzņēmumi kā Latvijas Pasts, Latvijas Valsts Meži, Ceļu Pārvalde, Latvijas Autoceļu Uzturētājs, Aizsardzības Ministrija, Lidosta „Rīga”, „UPS”, „Latvenergo”, „SEB Banka”, „Swedbank”, „Latvijas Finieris” un citi.

Gaidīsim Jūs KROWN autorizētajā centrā

AS „Talsu autotransports”
Stendes ielā 5, Talsos
Tālr. +371 2 28323318
e-pasts: mazgatava@autotransports.lv