Uztici savu auto profesionāļiem vai nomazgā to pats!

AS „Talsu autotransports” automazgātava piedāvā modernus, ērtus, ātrus un uzticamus auto mazgāšanas pakalpojumus. Auto mazgāšana ir pieejama 14 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā – jebkurā gadalaikā un jebkuros laika apstākļos. Auto mazgāšana tiek veikta ar birstu un bezbirstu jeb augstspiediena automātiskajām iekārtām, kas nodrošina jūsu automašīnai saudzīgu mazgāšanas procesu. Mazgāšanas procesā izmantotās iekārtas ir ražotas pasaules vadošajā mazgāšanas iekārtu rūpnīcā Vācijā un tās raksturo augsti kvalitātes standarti.

Lai panāktu nevainojamu mazgāšanas rezultātu, AS „Talsu autotransports” izmanto katram gadalaikam speciāli paredzētus ķīmiskos līdzekļus.

No 2016. gada mēs piedāvājam „EHRLE” ražojuma pašapkalpošanās mazgātavu. Prasmīgi attīstītā auto mazgāšana EHRLE pašapkalpošanās automazgātavās, kombinācijā ar augstākās kvalitātes tehnoloģijām un ķīmiju, nodrošina perfektu rezultātu, turklāt bez mazākā auto virsmas skrāpējumu riska vai citiem kaitējumiem. Jūs pats izvēlieties auto mazgāšanas režīmu, laiku un izmaksas!

Automazgātavas vadītājs: Patriks Neimanis
Tel. nr.: 28323318
mazgatava@autotransports.lv

Darba laiks:
Katru dienu 8.00-22.00

webkamera